تولیدی حوله هما
خانه / حوله / خرید و فروش عمده حوله استخری به قیمت قبل

خرید و فروش عمده حوله استخری به قیمت قبل

خرید و فروش انواع حوله استخری زنانه و مردانه به قیمت قبل که اختلاف قابل توجهی نسبت به قیمت الان دارد، در مجموعه تولیدی حوله هما امکانپذیر شد.
اگر قصد خرید و یا فروش حوله استخری به صورت عمده را دارید به شما حتما پیشنهاد میکنم پس از مطالعه مطلب زیر،با مشاوران فروش مجموعه هما تماس بگیرید و پس از کسب اطلاعات کافی خرید از این مجموعه انجام دهید.

قیمت حوله استخری نانو

حوله استخری نانو یکی از پر فروش ترین در حال حاضر نسبت به دیگر الیاف سازنده حوله ها دارد.
حوله استخری نانو به منظور جذب فوق العاده ای که در آب دارد جز پر فروش ترین حوله ها شده است.
اگر قصد خرید فروش عمده این محصول یعنی حوله استخری نانو را دارید، برای کسب اطلاعات از قیمت محصول با مشاوران ما در تماس باشید.

حوله استخری نازک

حوله استخری نازک که طبیعتا موارد خاص خود را دارد به حوله ای گفته میشود که وزن نسبتا سبکب دارد اگر بخواهیم بیشتر در مورد وزن حوله توضیح دهیم باید بگوییم که وزن اغلب حوله ها نسبت به هر متر مربع از ۳۲۰ گرم شروع شده و تا ۹۰۰ گرم موجود میباشد.
حوله استخری نازک به حوله ای گفته میشود که گرماژ حدودی آن بین ۳۰۰الی ۴۵۰ میباشد.
اغلب حوله حوله های استخری نازک به دلیل وزن پایینی که باید داشته باشند،یک رو بافت هستند یعنی جذب آب از یک طرف حوله انجام میشود.
برای خرید فروش عمده حوله استخری با مشاوران مجموعه هما ارتباط بگیرید.

خرید حوله استخری ارزان

همانطور در قسمت فوق گفته شد حوله ها نسبت به هر متر مربع یک وزن مشخصی دارند به همین دلیل همانطور که واضح است حوله هایی که وزن پایین تری دارند، نسبت به حوله هایی که وزن بیشتری دارند، ارزانتر هستند.
به غبر از موضوع فوق که یکی از شاخصه های قیمت گذاری برای حوله میباشد، موارد دیگری نیز وجود دارد که تاثیر بسزایی بر روی قیمت نهایی میگذارد.
یکی از این که مربوط به کیفیت نهایی حوله هم هست موضوع ریسندگی حوله ها با نخ رینگ یا اوپن میباشد.
موضع نخ ریسندگی حوله ها بحث بسیار مفصلی دارد که قصد نداریم در این مقاله به آن بپردازیم فقط همین قدر اطلاعات داشته باشید که کیفیت نهایی حوله با نخ رینگ بسیار بالاتر از کیفیت حوله با نخ اوپن.

خرید حوله استخری مدل دکلته

همانطور که مستحضر هستید حوله های استخری برای پوشاندن بدن استفاده میشود یکی از این مدل حوله های استخری، حوله استخری دکلته میباشد.
حوله دکلته در طرح ها و رنگ های متفاوت و زیبا هم اکنون در مجموعه تولیدی حوله هما موجود میباشد شما میتوانید هم اکنون با مشاوران ما تماس برقرار کنید و پس از اینکه اطلاعات لازم را به دست آوردید، خریدی راحت و آسوده و همینطور با کیفیت و قیمت پایین از مجموعه تولیدی حوله هما داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدرضا الهیاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129172586
شماره تلفن ثابت: 02171053969
آدرس کانال: holehoma@
پست الکترونیکی: Holehoma@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بی واسطه حوله دستی هتلی با ضمانت کیفیت : 09129172586

خرید بی واسطه حوله دستی هتلی با ضمانت کیفیت

یکی از ساده ترین روش های خرید بی واسطه حوله دستی هتلی با ضمانت کیفیت …