تولیدی حوله هما
خانه / پارچه حوله ای / بزرگ ترین فروشگاه فروش پارچه حوله ای

بزرگ ترین فروشگاه فروش پارچه حوله ای

فروش پارچه حوله ای در فروشگاه های بزرگ کشور به صورت عمده ای و با تخفیف
ویژه انجام می شود. پارچه های حوله ای نوعی از پارچه هستند که بافت بسیار
نرم و لطیفی دارند و میزان جذب آب این پارچه ها بسیار بالا است. از  پارچه
های حوله ای برای دوخت انواع حوله آشپزخانه، حوله حمامی و پیش بند و زیر
پایی استفاده می شود.
بزرگ ترین فروشگاه فروش پارچه حوله ای

استفاده از پارچه های حوله ای در دوخت لباس

استفاده از پارچه های حوله ای در دوخت لباس امروزه پارچه های حوله ای به دلیل داشتن ویژگی هایی که دارد کاربرد فراوانی دارد. از پارچه های حوله ای برای دوخت انواع تن پوش ها استفاده می شود. معمولا نخ مورد استفاده در این پارچه ها از نخ پنبه ای می باشد. این پارچه ها به صورت دو قطبی و تک قطی تولید می شوند که هر کدام کاربرد خاصی دارد.

پارچه های حوله ای انواع مختلفی دارند که از مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

پارچه حوله ای ساده

پارچه حوله ای تک رنگ

پارچه حوله ای گلدار

پارچه حوله ای برجسته

پارچه حوله ای ضد حساسیت

پارچه حوله ای نانو

پارچه حوله ای میکروفایبر

و غیره..

هنگام خرید پارچه های حوله ای علاوه بر قیمت آن باید توجه داشت که این محصول را برای چه کاری مخواهید و با توجه به کاربرد آن بهترین نمونه از این پارچه را باید خریداری کرد.

دقت کنید به دلیل اینکه این پارچه ها آب زیادی را جذب می کنند بعد و فضای خوبی را برای رشد باکتری فراهم می آورند بعد از هر بار استفاده باید شسته شود و در محل مناسبی خشک شود تا امکان رشد باکتری در آن فراهم نشود.

مراکز فروش پارچه حوله ای

مراکز فروش پارچه حوله ایمراکز فروش حوله به صورت تخصصی این نوع از پارچه را در مدل های مختلف به صورت کیلویی و متری ارائه می دهند. با توجه به این که پارچه های حوله ای را می توان برای انواع لباس و کالای خواب و … استفاده نمود و یک محصول پر مصرف است خرید و فروش عمده ای این محصول رونق چشمگیری دارد.

در سال های اخیر به دلیل استفاده زیاد از پارچه های حوله ای در بیشتر امور این نوع از پارچه در داخل ایران با بهترین مواد اولیه و با بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها تولید می شود و قابل رقابت با انواع مشابه محصولات خارجی می باشد. بنابراین لازم به ذکر است که شما می توانید پارچه حوله ای ایرانی را با بهترین کیفیت از مراکز فروش تخصصی این محصول که در بیشتر شهر ها وجود دارد خریداری نمایید. البته باید این نکته را یاد آور شویم که هر اندازه میزان جذب آب این پارچه ها بالتر باشد و لطافت و نرمی آن بیشتر باشد از قیمت بیشتری برخوردار خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدرضا الهیاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129172586
شماره تلفن ثابت: 02171053969
آدرس کانال: holehoma@
پست الکترونیکی: Holehoma@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عمده فروشی پارچه حوله ای در تهران

عمده فروشی پارچه حوله ای در تهران، این کالا های پر کاربرد و پر مصرف را به طور عمده و یا کلی به شما عرضه می دارد. به این معنی که شما عزیزان می توانید این پارچه ه

پاسخی بگذارید